ceskyenglishdeutsch
 Samahan
rychlá úleva při chřipce a nachlazení

Samahan je 100% přírodní, vodou rozpustný léčebný přípravek vytvořený podle tradičních principů áyurvédy, jednoho z nejstarších léčebných systémů světa. Obsahuje výtažky ze 14 léčivých rostlin (viz složení). Účinnost a snadná příprava tohoto nápoje jsou výsledkem tradičních lékařských poznatků áyurvédy a současného výzkumu lékařů a vědců na Srí Lance. Na Srí Lance a v zemích, kam se Samahan dováží (Velká Británie, USA, Austrálie, Nový Zéland, Německo, Švýcarsko, Indie, Singapur, Střední Východ), se ročně spotřebuje okolo 50 milionů sáčků této bylinné směsi.

Účinky

Samahan přináší účinnou a rychlou úlevu od příznaků běžného nachlazení, kašle, bolestí hlavy, bolestí těla a dalších potíží spojených s nachlazením. Má analgetické, antipyretické, protizánětlivé účinky a usnadňuje vykašlávání. Áyurvédští lékaři doporučují jeho pravidelné pití kvůli posílení imunity a prevenci vzniku onemocnění. Celkové složení Samahanu je velmi precizní a posiluje účinnost jednotlivých ingrediencí. Některé byliny působí v synergii, některé jako biologické zesilovače a jiné jako přírodní konzervační látky.

Příprava a dávkování
Obsah jednoho sáčku rozpusťte v polovině šálku (100 ml) horké vody, čaje, kávy nebo mléka. Samahan mohou užívat osoby jakéhokoli věku včetně dětí. Pro děti mladší pěti let použijte polovinu sáčku.


Další informace o produktu:
http://samahan.linknaturalproducts.com/

ajurveda-lavka
samahan

OBJEDNÁVKA

  
Samahan si můžete objednat emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Poštou vám zboží zašleme po zaplacení odpovídající částky na náš účet. V tomto případě je potřeba připočíst také poplatek 80 Kč za poštovné a balné. Údaje pro platbu vám zašleme v odpovědi na vaši emailovou objednávku.

Pokud si budete chtít vyzvednout zboží osobně na adrese Slezská 140, Praha 3 a uhradit jej na místě v hotovosti, zavolejte nám prosím, abychom se domluvili na termínu vyzvednutí (tel. 608917772).

Cena100 Kč / 1 balení = 10 sáčků, 40g

Podpora českých buddhistických mnichů

Svým nákupem podpoříte české buddhistické mnichy na Srí Lance, neboť 50% z výtěžku věnujeme na zajištění jejich skrovných životních potřeb. 

Upozornění: Aktuálně NEMÁME samahan na skladě

Sleva

Staňte se přáteli Psychoterapeutického centra Lávka na Facebooku a získáte navíc slevu 10%. (Při objednávce nás na to prosím upozorněte.)


Samahan - složení
 
latinský název
český název používaná část obrázek
Adhatoda vasica Nees. (Acanthaceae) nesměna cévnatá kořen pic1
Alpinia galanga Willd. (Zingiberaceae) galgán velký oddenek pic2
Carum copticum Benth & Hook. (Apiaceae) ajowan, 
kmín koptský
oddenek pic3
Coriandrum sativum Linn. (Apiaceae) koriandr semena pic4
Coscinium fenestratum (Gaertn.) Colebr. (Menispermaceae) stonek pic5
Cuminum cyminum Linn. (Apiaceae) kmín semena pic6
Evolvulus alsinoides Linn. (Convolvulaceae) celá rostlina pic7
Glycyrrhiza glabra Linn. (Fabaceae) lékořice stonek pic8
Hedyotis herbaceae (Linn.) Lam. (Rubiaceae)

celá rostlina pic9
Piper longum Linn. (Piperaceae) dlouhý pepř plod pic10
Piper nigrum Linn. (Piperaceae) černý pepř plod pic11
Premna herbacea Roxb. (Verbenaceae)

kořen pic12
Solanum xanthocarpum Schrade. & Wendl. (Solanaceae) zázvorník lékařský celá rostlina pic13
Zingiber officinale Roscoe. (Zingiberaceae) zázvor oddenek pic14
Saccharum officinarum cukrová třtina   cukrovatrtina