ceskyenglishdeutsch
jung worm Snová skupina | Práce se sny podle C. G. Junga
8 večerních seminářů v Lávce

Na semináři se budeme věnovat snům z jungiánské perspektivy. Pravidelná setkání vytvoří rámec pro uchopení kontinuity vnitřního života, ze kterého sny pramení.

Snům se budeme snažit nejen porozumět, ale předevěím je vnímat a cítit, budeme se take snažit sledovat jejich “život”. Formát semináře má za cíl umožnit hledat souvislosti mezi sny v rámci snových sérií.

Při práci se sny budeme používat různé metody založené na Jungově analytické psychlogii. Naučíme se rozlišovat objektovou a subjektovou rovinu snu, v obsahu snu budeme hledat archetypální pozadí, a zejména archetypy spojené s psychologií každého z nás (stín, anima, animus, bytostné já).

Protože práce se sny má sama o sobě velmi intimní povahu, definujeme si na začátku semináře hranice zajišťující bezpečné prostředí. Seminář volně navazuje na víkendový seminář Práce se sny, jehož absolvování však není podínkou pro účast ve snové skupině.

Termín: duben-květen 2022, vždy v pondělí 19-21 hod (první setkání 4. dubna, vynecháme Velikonoce, poslední setkání 30. května)
Místo: Centrum Lávka, Kafkova 10, Praha 6 - Dejvice
Cena: 4500 Kč
Počet účastníků: max. 12

Pozn. Od 23.3. se s případnými dotazy ohledně Snové skupiny obracejte přímo na Dr. Pacvoně (na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebudeme dočasně přítomni). Volná místa ještě jsou, v případě zájmu nám pošlete přihlášku. V odpovědi na ni Vám přijde automaticky generovaný email s údaji pro platbu. Po uhrazení kurzovného budete mít své místo závazně rezervované. 

  přihláška 


Další jungovské semináře v Lávce

► 
Úvod do analytické psychologie C. G. Junga - cyklus 5 večerních seminářů
► Nevědomí - cyklus 8 večerních seminářů
Setkání se stínem - víkendový kurz
Anima & Animus - víkendový kurz