ceskyenglishdeutschmarcela roflikova 

Marcela Roflíková, Ing., MBA

Vystudovala mezinárodní marketing a management na ČZU v Praze, IAHL v Nizozemí a MBA na Sheffield Hallam University v UK. Absolvovala tréninky pro vrcholové manažery na předních evropských institutích, např. INSEAD nebo Echswege Institute. Po absolvování Mindfulness kurzu u Honzy Honzíka, PhD. v Psychoterapeutickém centru Lávka, pokračovala ve vzdělávání a praxi mindfulness na Mindful Schools v USA ( výcvik pro děti, komunikace ). Na začátku roku 2015 založila Český mindfulness institut, jehož posláním je přinášet mindfulness do českého firemního prostředí, do škol a společnosti obecně.  Ve svých programech ráda propojuje mindfulness s manažerskými a podnikatelskými tématy jako je rozvoj leadershipu, stres, time management, apod. Ráda nabízí i programy určené výhradně ženám, např. Novoroční předsevzetí s laskavostí k sobě.  Je certifikovanou systemickou koučkou z roku 1999 a trenérkou time managementu IV.generace již téměř 15 let. Ve volném čase se zabývá vytrvalostním během, cvičením jogy, stavěním z kostiček Lego se svými dvěma syny.

V Lávce působí jako lektorka mindfulness programů.

Kontakt
Telefon: +420 720 247 378
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kurzy

► Mindful Work a Mindful Leadership
► Mindful Time Management
► Novoroční předsevzetí jinak

Rozhovory a články

Každý návrat do přítomnosti osvobozuje mysl (článek o mindfulness pro Moderní řízení, Alena Kazdová, vydavatelství Economia, 11/2015) 

Normal 0 21 MicrosoftInternetExplorer4

Ing. Jan Burian, Ph.D.


Vystudoval Vysokou školu ekonomickou a zabýval se umělou inteligencí a kognitivní vědou. Absolvoval čtyřletý sebezkušenostní výcvik psychoterapie zaměřený na všímavé prožívání klienta i terapeuta – satiterapie. Od roku 2008 pracuje jako dobrovolník domácího hospice Cesta domů, který pomáhá rodinám pečovat o své umírající doma. Dlouhodobě se věnuje meditačním cvičením, která odstraňují stres díky všímavému a přijímajícímu prožívání přítomného okamžiku. V lávce působí jako člen týmu věnujícího se umírajícím a jejich blízkým.